0
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

TARİHİ GİRİT ADASINA YOLCULUK

08 EKİM -12 EKİM (4 GECE - 5 GÜN)_640 EURO

Program

1. Gün : Sabah 08.00 de Kuşadası limanında misafirlerimiz le buluşma. Pasaport kontrollerinden sonra saat 08.45  Yunanistanın Samos ( Sisam ) adasına hareket.  Samos adasına varışımız  yaklaşık sabah 10.30 civarı olacak. Samos ta pasaport kontrollerinden sonra  saat 17.00 kadar sürecek olan Samos adası turuna hareket. Samos adasının başkenti Vathy ve çevre kasabaları  olan (Kokkari - Mytillini - Pythagoreia ) panoramik gezi  ve öğlen yemeği için mola. Samos hava limanına transfer (uçağımız saat 19.00 da).
 Samos - Heraklion ( Kandiye ) hava limanı varışımız 20.15 civarı hotele yerleşme ve serbest dolaşım.

2. Gün : Sabah kahvaltıdan sonra SAAT 09.00 da  Tur arabamızla ünlü tarihi sehirler olan RESMO ve  HANYA sehirlerine hareket. Resmo sehrine varışımız saat 10.00 gibi ve panoramik sehir turu.Hanya sehrine hareket  yol uzerınde öğle yemeği molası. Hanya şehrine varışımız 14.00 gibi olucak. Hanya sehir turu (Türk mahallesi - sinagog - yahudi mahallesi gibi). Herakliona  hareket 18.00 ve hotele dönüşümüz. Akşam serbest dolaşım.

3. Gün : Sabah kahvaltıdan sonra. Heraklion şehir turu ve çevreside olan türk köylerini ziyaret. 20.00. Bu aksam ücrete tabi olucak olan hoşgeldin    GİRİT gecemiz ( özel bir resturanta yemekli - geleneksel müzikli - limitli alkollu ve  alkolsuz  aksam yemeği). Gecemiz 24 gibi sona ericek. Hotele dönüş.

4. Gün : Sabah kahvaltıdan sonra saat 09.00  da Agios Nikolaos a hareket ve panoramik şehir turu - öğle yemeği, çevresinde olan tarihi kasabaları Ierapetra , Elounda, Spinalonga.  17.30 da Heraklion hareket ve dönüşümüz. Akşam serbest dolaşım.

5. Gün : Sabah kahvaltıdan sonra serbest alişveriş ve havalimanına transfer UÇAĞIMIZ  (14.00 ) Heraklion - Samos. SAMOS adasına varışımız 15.15 dolayında. Samos hava limanından Vathy limanına transfer ve  Kuşadasına dönüş.

ÜCRETİMİZE DAHİL OLANLAR
- Kusadası-Samos-Kusadası feryboat  bileti (20 euro liman vergisi dahil) ;
- Samos adası panoramik tur
- Samos limanında hava limanına çift yön trasfer;
- Samos - Heraklion - Samos  cift yön uçak biletleri;
- Heraklion hava limanında - hotel cift yön transfer;
-  2 gün türk rehber ile Girit adası turu;
- 4 gece 3 yıldızlı hotellerde konaklama-double odada kişi başı (sabah kahvaltısı dahil);
- Yemekli müzikli Girit gecesi.

 

Tour Location

rezervasyon

© Perontour